| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 480mm |
| Width | 290mm |
| Height | 480mm |
| Dimensions | 480 x 290 x 480mm |
| Wheels | 2 Wheels |
| Lock Type | Padlock |
| Number of Drawers | 3 |
| Tray Type | Removable Tote |
| Colour | Black, Yellow |
| Tools Included | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.