| Material | PVC |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 442mm |
| Width | 357mm |
| Height | 117mm |
| Dimensions | 442 x 357 x 253mm |
| Number of Drawers | 1 |
| Range | Toolbox |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.