| Material | 1200 Denier Fabric |
| Box Type | Compartment |
| Length | 550mm |
| Width | 520mm |
| Height | 440mm |
| Dimensions | 49 x 52 x 32.50cm |
| Number of Drawers | 1 |
| Range | Textile Toolbox |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.