| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Case |
| Length | 560mm |
| Width | 460mm |
| Height | 195mm |
| Dimensions | 560 x 460 x 195mm |
| Wheels | 2 Wheels |
| Colour | Black |
| Weight | 10.0kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.