| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 425mm |
| Width | 250mm |
| Height | 425mm |
| Dimensions | 425 x 250 x 425mm |
| Lock Type | Padlock |
| Number of Drawers | 2 |
| Tray Type | Removable Tote |
| Colour | Grey |
| Weight | 2.3kg |
| Range | Compact 27 |
| Tools Included | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.