| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 620mm |
| Width | 320mm |
| Height | 620mm |
| Dimensions | 620 x 320 x 620mm |
| Lock Type | Padlock |
| Number of Drawers | 4 |
| Tray Type | Removable Tote |
| Weight | 6.5kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.