| Material | Polypropylene |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 581mm |
| Width | 455mm |
| Height | 381mm |
| Dimensions | 581 x 455 x 381mm |
| Wheels | 2 Wheels |
| Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.