| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 391mm |
| Width | 222mm |
| Height | 164mm |
| Dimensions | 391 x 222 x 164mm |
| Lock Type | Padlock |
| Tray Type | Removable |
| Colour | Black, Red |
| Weight | 1.2kg |
| Range | One Touch |
| Tools Included | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.