| Material | Plastic |
| Box Type | Tool Box |
| Length | 440mm |
| Width | 440mm |
| Height | 337mm |
| Dimensions | 440 x 440 x 337mm |
| Number of Drawers | 2 |
| Range | TSTAK Combo Kit |
| Tools Included | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.