| Material | ABS |
| Box Type | Tool Case |
| Length | 607mm |
| Width | 395mm |
| Height | 179mm |
| Dimensions | 607 x 395 x 179mm |
| Number of Drawers | Empty |
| Range | XL-BOXX |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.