| Type | Large Snow Shovel |
| Colour | Black |
| Blade Material | Plastic |
| Handle Material | Wood |
| Size | 425 x 1405 mm |
| Food Processing Safe | No |
| Length | 1405mm |
| Width | 425mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.