| Spanner Type | Combination Ratchet Spanner |
| Imperial Size | 5/8in |
| Series | 467F |
| Imperial or Metric | Imperial |
| Overall Length | 180 mm |
| Double Ended | Yes |
| Finish | Satin Chrome |
| Size | 5/8 in |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.