| Sandpaper Type | Abrasive Sheet |
| Abrasive Material | Aluminium Oxide |
| Grit Size | P400 |
| Grade | P400 |
| Sheet Size | 72 x 123mm |
| Length | 123mm |
| Width | 72mm |
| Series | LW520 FLEXIBACK |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.