| Sandpaper Type | Abrasive Sheets |
| Abrasive Material | Aluminium Oxide |
| Grit Size | P80, P120 |
| Grade | P80, P120 |
| Sheet Size | 72 x 123 mm, 72 x 185 mm |
| Length | 123 mm, 185 mm |
| Width | 72mm |
| Series | LR590 AUTOCLEAN |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.