| Level Type | |
| Length | 120mm |
| Frame Material | Aluminium |
| Number of Vials | 1 |
| Accuracy | 0.5 mm/m |
| Magnetic | Yes |
| Pocket Level | Yes |
| Dimensions | 120 mm x 20 mm x 50mm |
| Height | 20mm |
| Width | 50mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.