| Level Type | Torpedo |
| Length | 610mm |
| Frame Material | Aluminium |
| Number of Vials | 2 |
| Accuracy | 0.5 mm/m |
| Magnetic | Yes |
| Dimensions | 610 x 60 x 63mm |
| User Calibrated | Yes |
| Height | 63mm |
| Width | 60mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.