| Width | 8.9 cm |
| Height | 16.9 cm |
| Depth | 13.6 cm |
| Weight | 0.166 kg |
| Working Range | 05-50 Metre |
| Laser Class | 2 |
| Measuring Time | <0.5 Seconds |
| Measurement Accuracy | +-1.5 Mm |
Package Included 1 <br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.