| Width | 6.5 cm |
| Height | 15.9 cm |
| Depth | 12.6 cm |
| Weight | 07 kg |
| Working Range | 0,15-40mt |
| Laser Class | 2 |
| Measuring Time | < 0,5 S |
| Measurement Accuracy | ± 1,5 Mm |
Package Included 1 <br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.