| Width | 11cm |
| Height | 15cm |
| Depth | 11cm |
| Weight | 1 kg |
| Working Range | 20 |
| Laser Class | one |
| Measuring Time | one |
| Measurement Accuracy | one |
1,099 TL<br>Package Included one <br>
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.