| Levelling Accuracy | ±0.1mm/m |
| Working Environment | Indoor |
| Number of Laser Lines | 1 |
| Number of Laser Dots | 0 |
| Laser Colour | Red |
| Laser Wavelength | 650nm |
| Dimensions | 120 x 70 x 100mm |
| Weight | 200g |
| Height | 100mm |
| Length | 120mm |
| Model Number p | SuperLine 2D |
| Model Number (p) | SuperLine 2D |
| Width | 70mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.