| Levelling Accuracy | ±0.2mm/m |
| Working Environment | Indoor |
| Number of Laser Lines | 3 |
| Number of Laser Dots | 0 |
| Self Levelling | Yes |
| Laser Colour | Green |
| Laser Wavelength | 515nm |
| Dimensions | 140 x 102 x 125mm |
| Weight | 925g |
| Height | 125mm |
| Length | 140mm |
| Width | 102mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.