| Blade Material | Steel |
| Knife Type | Multitool |
| Closed Length | 71mm |
| Blade Type | Straight |
| Overall Length | 109 mm |
| Retractable | Yes |
| Series | Dime |
| Weight | 64g |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.