| Number of Pieces | 700 |
| Screw/Bolt Type | Wood Screw |
| Head Shape | Countersunk |
| Drive Type | Pozisquare |
| Screw/Bolts Lengths | 3.5 → 5mm |
| Material | Steel |
| Finish | Yellow Passivated, Zinc Plated |
| Screw/Bolt Length Longest | 5mm |
| Screw/Bolt Length Shortest | 3.5mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.