| Number of Pieces | 1800 |
| Screw/Bolt Type | Sems Screw |
| Head Shape | Pan |
| Screw/Bolts Lengths | 4 → 20mm |
| Thread Size | M2, M2.6, M3 |
| Material | Steel |
| Finish | Chrome Plated |
| Screw/Bolt Length Longest | 20mm |
| Screw/Bolt Length Shortest | 4mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.