| Number of Pieces | 900 |
| Screw/Bolt Type | Grub Screw |
| Drive Type | Slot |
| Screw/Bolts Lengths | 3 → 10mm |
| Thread Size | 10BA, 6BA, 8BA, M1.6, M2, M2.5 |
| Material | Steel |
| Finish | Black Oxide |
| Screw/Bolt Length Longest | 10mm |
| Screw/Bolt Length Shortest | 3mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.