| Number of Pieces | 2370 |
| Screw/Bolt Type | Machine Screw |
| Head Shape | Cheese |
| Drive Type | Slot |
| Screw/Bolts Lengths | 6 → 25mm |
| Thread Size | M3, M4, M5 |
| Material | Steel |
| Finish | Bright Zinc Plated |
| Screw/Bolt Length Longest | 25mm |
| Screw/Bolt Length Shortest | 6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.