| Number of Pieces | 1120 |
| Screw/Bolt Type | Set Screw |
| Drive Type | Hex Socket |
| Screw/Bolts Lengths | 3 → 12mm |
| Thread Size | M3, M4 |
| Material | Steel |
| Finish | Black Oxide |
| Screw/Bolt Length Longest | 12mm |
| Screw/Bolt Length Shortest | 3mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.