| Thread Size | M4 |
| Cut-Out Dimensions | 9.2 x 9.2mm |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |
| Cut-Out Length | 9.2mm |
| Cut-Out Width | 9.2mm |
| For Panel Thickness Maximum | 2.6mm |
| For Panel Thickness Minimum | 1.8mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.