| Connector Type | Sleeve Clamp |
| Fits Strut Profile | 25 mm |
| Fits Tube Diameter | 25.1mm |
| Material | Die Cast Aluminium |
| Structural Element Type | Fixing & Connection Element |
| Length | 25mm |
| Product Family | Rose+Krieger |
| Product System | RSA |
| Product System | RSA |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.