| Anti Vibration Pad Type | Anti-Vibration Gel Chip |
| Material | Silicone |
| Thickness | 3mm |
| Size | 20 x 20 x 3mm |
| Length | 20mm |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Width | 20mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.