| Anti Vibration Pad Type | Anti-Vibration Isolation Pad |
| Material | Rubber |
| Thickness | 19mm |
| Size | 150 x 150mm |
| Length | 150mm |
| Maximum Operating Temperature | +100°C |
| Minimum Operating Temperature | -50°C |
| Width | 150mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.