| Bearing Inside Diameter | 25mm |
| Bearing Unit Type | Linear Plain Bearing Unit |
| For Bearing Type | Closed |
| Housing Dimensions | 58 x 74 x 56mm |
| Housing Width | 74mm |
| Housing Height | 56mm |
| Housing Length | 58mm |
| Series | PAG |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.