| Width | 25mm |
| Length | 5m |
| Hook Type | Mushroom Hook |
| Colour | Black |
| Pre-cut Width | 25mm |
| Pre-cut | Yes |
| Pre-cut Length | 25mm |
| Model Number | SJ354X |
| Series | Dual Lock™ |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.