| Colour | Grey |
| Tape Type | Duct Tape |
| Width | 48mm |
| Length | 10.9m |
| Backing Material | Cloth |
| Thickness | 1.49mm |
| Trade Name | T-REX |
| Model Number | 241591 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.