| Colour | Brown |
| Application | Gasket Sealing |
| Package Size | 117 ml |
| Package Type | Can |
| Minimum Operating Temperature | -54°C |
| Maximum Operating Temperature | +204°C |
| Trade Name | 5923 |
| Product Form | Liquid |
| Operating Temperature Range | -54 → +204 °C |
| Special Features | Anaerobic |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.