| Type | Trolley |
| Number of Levels | 3 |
| Wheel Features | 2 Fixed/2 Swivel |
| Wheel Type | Castor |
| Frame Material | PP |
| Wheel Diameter | 102 mm, 201mm |
| Overall Height | 975mm |
| Platform Length | 1168mm |
| Platform Width | 552mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.