| Material | ABS |
| Internal Height | 24.13 mm |
| Internal Width | 33 mm |
| Internal Depth | 21mm |
| Internal Dimensions | 33 x 21 x 24.13mm |
| External Dimensions | 33 x 21 x 24.13mm |
| Watertight or Waterproof | Yes |
| Wheels | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.