| Material | Plastic |
| Internal Height | 63 mm |
| Internal Width | 378 mm |
| Internal Depth | 108mm |
| Internal Dimensions | 63 x 378 x 108mm |
| Wheels | No |
| Material Type | Plastic |
| Colour | Blue |
| Dividers | Yes |
| Lockable | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.