| Material | PP |
| External Height | 250 mm |
| External Width | 340 mm |
| External Depth | 80mm |
| External Dimensions | 250 x 340 x 80mm |
| Foam | Yes |
| Watertight or Waterproof | No |
| Wheels | No |
| Material Type | Plastic |
| Colour | Black |
| Dividers | No |
| Lockable | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.