| Material | Steel |
| External Height | 320 mm |
| External Width | 565 mm |
| External Depth | 350mm |
| External Dimensions | 320 x 565 x 350mm |
| Watertight or Waterproof | No |
| Wheels | No |
| Material Type | Metal |
| Colour | Black |
| Dividers | No |
| Lockable | Yes |
| Weight | 11kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.