| Material | PP |
| Internal Height | 155 mm |
| Internal Width | 335 mm |
| Internal Depth | 190mm |
| External Height | 170 mm |
| External Width | 370 mm |
| External Depth | 275mm |
| External Dimensions | 170 x 370 x 275mm |
| Wheels | No |
| Material Type | Plastic |
| Colour | Blue |
| Lockable | Yes |
| Weight | 1.1kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.