| Material | Foam, PE |
| External Height | 686 mm |
| External Width | 432 mm |
| External Depth | 162.99mm |
| External Dimensions | 686 x 432 x 162.99mm |
| Series | 1550 |
| Foam | Yes |
| Material Type | Foam, PE |
| Colour | Black |
| Dividers | Yes |
| Weight | 1.9kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.