| Material | Fibreglass |
| External Height | 540 mm |
| External Width | 435 mm |
| External Depth | 400mm |
| External Dimensions | 540 x 400x 435mm |
| Watertight or Waterproof | Yes |
| Wheels | Yes |
| Material Type | Metal |
| Colour | Black |
| Lockable | Yes, Lock Not Included |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.