| Foam Shape | Egg Crate |
| Model Number | iM2370 |
| Density | Medium |
| Colour | Grey |
| Dimensions | 462 x 307 x 132mm |
| Height | 132mm |
| Length | 462mm |
| Width | 307mm |
| For Use With | iM2370 Storm Case |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.