| Type | Trolley |
| Floor Standing | Yes |
| Wheeled | Yes |
| Material | Steel |
| Colour | Blue, Grey |
| Dimensions | 1250 x 1000 x 550mm |
| Depth | 550mm |
| Height | 1250mm |
| Width | 1m |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.