| System | Storage Rack System |
| Number Of Shelves | 6 |
| Load Capacity | 150 kg/Shelf, 1000 kg/Part |
| Height | 2000mm |
| Width | 1000mm |
| Depth | 400mm |
| Material | Steel |
| Colour | Grey |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.