| System | Quickshelf |
| Number Of Shelves | 1 |
| Load Capacity | 50kg |
| Height | 25mm |
| Width | 1500mm |
| Depth | 310mm |
| Material | Aluminium |
| Colour | Grey |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.