| System | Easi-Rack |
| Number Of Shelves | 2 |
| Load Capacity | 300kg |
| Height | 18mm |
| Width | 1200mm |
| Depth | 380mm |
| Material | Chipboard |
| Colour | Natural |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.