| System | Pallet |
| Number Of Shelves | 5 |
| Load Capacity | 1500 kg, 4500kg |
| Height | 3000mm |
| Width | 1825mm |
| Depth | 1100mm |
| Material | Galvanised Steel |
| Colour | RAL 2004, RAL 7035 |
| Series | EPSIRACK HYBRID |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.