| System | Quickshelf |
| Number Of Shelves | 5 |
| Load Capacity | 120kg |
| Height | 2000mm |
| Width | 1500mm |
| Depth | 600mm |
| Material | Galvanised Steel |
| Colour | Galvanised |
| Series | EPSILINE |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.